Zaskakująco proste i skuteczne rozwiązania dla par - prosto od autorki bestsellerów Zuzanny Celmer:

Miej wspaniały związek i bądź szczęśliwy tak, jak tego pragniesz...

Tak, wiem, jaka myśl mogła się teraz pojawić: czy to w ogóle możliwe? A jeśli nawet – to na jak długo? Wszyscy wiemy, że w początkach znajomości bywa pięknie, a potem… No cóż – bywa różnie.

Piszę to poruszony historią dwojga bliskich mi ludzi, których związek przez jakiś czas wydawał się bardzo szczęśliwy, a ostatnio balansuje na granicy rozpadu.

Dlaczego tak się stało?

Oboje są przecież dorośli, mieli już za sobą różne uczuciowe perypetie i tym razem byli przekonani, że są dla siebie stworzeni.

Czego zabrakło?

Na czym się potknęli?

Co się wydarzyło?

I Ty i ja wiemy, że w każdym, nawet najlepszym związku zdarzają się trudne chwile, nieporozumienia, osłabienie uczuć.

A przecież – mimo to – wiele par nie tylko nie chce się ze sobą rozstawać, ale wychodzi z każdej napotkanej trudności bardziej wzmocniona, silniej pogłębiając łączącą ich więź.

Dlaczego?

Ponieważ oboje poświęcili trochę czasu na naukę zasad wspólnego życia, rozumiejąc, że związek – podobnie, jak każde inne poważne przedsięwzięcie – wymaga konkretnej wiedzy. Do prowadzenia samochodu potrzebujesz kursu prawa jazdy, choć teoretycznie nie jest to szczególnie skomplikowana czynność, prawda? A ile razy czytałeś lub słyszałeś o wypadkach spowodowanych przez osoby, które siadły za kółkiem bez właściwego przygotowania?

Zbudowanie dobrej, serdecznej więzi jest zadaniem o wiele trudniejszym, niż prowadzenie samochodu i aż dziwne, że podejmujemy je z nikłą wiedzą opartą zazwyczaj na doświadczeniu swoich rodziców (które nie musi być najlepsze), podpatrywaniu znajomych, czerpaną z filmów i lektur. A kiedy coś zaczyna się psuć przeżywamy zawód, jesteśmy rozczarowani i wzajemnie się obwiniamy. I tak to się toczy, bywa, że w kolejnych, nieudanych związkach, choć za każdym razem z nadzieją na lepszy obrót spraw.

Nie musi tak być!

Możesz dotrzeć do przyczyn swoich trudności z kochaną osobą i zupełnie odmienić swoją relację. Możesz też wcześniej przygotować się do swojego związku, aby od startu Wasz układ był harmonijny i satysfakcjonujący.

Jeśli zrozumiesz, jakie przekonania z przeszłości wpływają na Twoje dzisiejsze postępowanie w związku, jeśli nauczysz się zasad skutecznej komunikacji (bez obwiniania, poniżania czy wyzwisk), jeśli poznasz możliwości budowania bliskości z partnerem i przyswoisz sobie nawyki, jakie mają szczęśliwe pary – stworzenie szczęśliwszego związku niż kiedykolwiek wydawało Ci się możliwe jest absolutnie realne.

Czy wiesz, że naukowcy zbadali wpływ pieniędzy i bliskich związków na poziom odczuwanego przez ludzi szczęścia. Okazało się, że pieniądze – chociaż potrzebne – tylko do pewnej kwoty (niezbyt dużej i zapewniającej przetrwanie) zwiększają poczucie szczęścia.

Posiadanie więcej pieniędzy, powyżej tej kwoty, nie daje niestety poczucia większej szczęśliwości. Zupełnie inaczej wygląda ta kwestia w odniesieniu do relacji i związków. Im lepsze masz relacje z bliską Ci osobą – tym bardziej wzrasta Twoje subiektywne odczucie bycia szczęśliwym. Szacuje się, że ok. 80% odczuwanego szczęścia wypływa właśnie z dobrych relacji z innymi ludźmi. Można by dodać, że nieszczęścia również.

Czy nie jest tak, że najlepsze i najgorsze chwile w życiu przeżywamy właśnie w związkach? Mogą one być źródłem niesamowitego szczęścia lub równie koszmarnej frustracji.

Istnieje konkretna wiedza pozwalająca zrozumieć, co dokładnie dzieje się w związku i w jaki sposób wpływać na siebie i na partnera, by maksymalizować Waszą satysfakcję ze związku.

Istnieją bardzo konkretne rzeczy, których trzeba unikać, by nie zniszczyć związku.

Dotąd problemem było to, że tego typu wiedza znana była tylko nielicznym.

Teraz, dzięki stronie, na której jesteś, również Ty możesz poznać najskuteczniejsze sposoby na rozwiązywanie palących problemów w związkach i budowanie wspaniałych bliskich relacji.

Przewodnikiem po tej wiedzy będzie dla Ciebie Zuzanna Celmer - autorka bestsellerów o związkach, licencjonowany terapeuta małżeński z ponad 20-sto letnim stażem.

Nawet jedna myśl, którą od niej usłyszysz może diametralnie zmienić sposób, w jaki postrzegasz swój związek czy reagujesz na różne zachowania partnera i dzięki temu zaoszczędzisz sobie niepotrzebnych cierpień i upewnisz się, że Twój związek zmierza we właściwym kierunku.

Dzięki opanowaniu kilku fundamentalnych idei jesteś w stanie pozbyć się całych grup problemów, które być może trapią teraz Twój związek.

Związek może być szczęśliwy i dawać Ci ogromną satysfakcję.

Tak, Twój też.

Wybierz lekcje z naszej listy 26 tematów - te, które pomogą Ci najbardziej w Twojej obecnej sytuacji. Zaznacz je i złóż zamówienie. Potem po prostu wielokrotnie przestudiuj każdą, wprowadź w życie znalezione w nich rady i ciesz się zwiększoną jakością życia!

Każda lekcja zawiera ok. 20 minut wideo, zapis audio w MP3, notatki w formacie PDF oraz mapę myśli, by błyskawicznie przypomnieć Ci najważniejsze idee z lekcji i relacje między nimi.

Te lekcje przeniosą Twój związek z poziomu, na którym jest do poziomu, o którym marzysz.

Albo tak się stanie, albo zwrócimy Ci pieniądze!

 

Wybierz swoje lekcje i odmień swój związek!

Przykładowa lekcja »